Florempol to firma z doświadczeniem. Nasz zespół tworzą ludzie dla których praca jest pasją.

Wianki i wieńce

Tworzenie wianków

Do stworzenia wianków wykorzystujemy: jodłę szlachetną, jodłę Nordmanna, mech chrobotek oraz jemiołę. Powstają na słomianych podkładach - z dodatkiem flizeliny lub bez. Mają różną wielkość, w zależności od preferencji klientów. Tworzymy również wianki w oparciu o wzory dostarczone przez Państwa. W naszym katalogu znajdziecie Państwo wianki: adwentowe, bożonarodzeniowe, jesienne i wiosenne.

Wianki adwentowe

Choć ich historia sięga setek lat wstecz, na dobre tradycja tworzenia wianków adwentowych zakorzeniła się w XIX wieku. Ich kształt nawiązywać miał do nieskończoności i, podobnie jak ona, nie mają one początku ani końca. Tradycyjne wieńce adwentowe posiadają cztery świece, które symbolizują światło i ciepło oraz zależne od nich życie. W każdą kolejną niedzielę oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia należy zapalić świecę. W odpowiedzi na ten piękny zwyczaj, proponujemy Państwu wianki wykonane z najwyższą starannością i z najlepszych materiałów.

Welcome to Florempol!

We present you our offer of ecological decorations. Especially for you, we create Christmas and Advent wreaths, mini-Christmas trees and mistletoe balls and bouquets. We also offer nature painted, paintings and forests in jars.