Florempol to firma z doświadczeniem. Nasz zespół tworzą ludzie dla których praca jest pasją.

Mech chrobotek

Mech

Mech chrobotek, czyli chrobotek reniferowy, jest właściwie porostem, którym żywią się zamieszkujące Skandynawię renifery. Jego – zazwyczaj zielony – kolor, uzyskiwany jest poprzez farbowanie. Naturalnie chrobotek występuje, bowiem w kolorach: beżowym, żółtym i szarym.

Pielęgnacja mchu

Zaimpregnowany mech chrobotek nie wymaga dodatkowej pielęgnacji, nie potrzebuje dostępu do okien, ani światła. Wodę czerpie z powietrza, które powinno mieć wilgotność w granicach 40-60%. Słabnąca kondycja chrobotka reniferowego oznacza, że powietrza staje się zbyt suche – warto pomyśleć wtedy o nawilżaczu powietrza, by uchronić się przed skutkami nadmiernej suchości. Co ważne, taka ekologiczna dekoracja jest bezpieczna dla alergików. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dekoracji z mchu chrobotka!

Welcome to Florempol!

We present you our offer of ecological decorations. Especially for you, we create Christmas and Advent wreaths, mini-Christmas trees and mistletoe balls and bouquets. We also offer nature painted, paintings and forests in jars.