Florempol to firma z doświadczeniem. Nasz zespół tworzą ludzie dla których praca jest pasją.

Jemioła

Bukiety z jemioły

Opatrzony czerwoną wstążką bukiet z jemioły, to prawdziwy klasyk gatunku. Takie ozdoby można powiesić na drzwiach lub ścianie, ale świetnie wyglądają też w wazonach. Dyskretne naturalne ozdoby świąteczne nadają się również do biur, gabinetów i innych miejsc, w których nie chcemy tworzyć wrażenia chaosu. Nierzadko ozdabiają też balustrady, lady i parapety. Stosujemy tylko świeże rośliny, które przed wykorzystaniem oglądane są przez czujne oko specjalistów od jakości. Dzięki temu macie Państwo pewność, że otrzymujecie ekologiczne ozdoby najwyższej jakości.

Dekoracje z jemioły

Jemioła uznawana była za wyjątkową roślinę już przez starożytnych Rzymian, Celtów czy Nordów. Symbolizowała życie, płodność, Słońce i Księżyc. Dziś kojarzy się nam głównie ze składaniem pod nią pocałunków, który to zwyczaj zapoczątkowany został w XVII-wiecznej Anglii. Zawieszona nad wigilijnym stołem ma zapewnić spełnienie, szczęście i dostatek. Ozdoby przygotowujemy dla Państwa w drewnianych skrzyneczkach, w których mieści się 15 sztuk. Oznacza to, że jedna europaleta dostarczy Państwu 640 sztuk dekoracji. Przy zakupie 1 europalety, otrzymacie Państwo 10% rabatu.

mistletoe ball

Welcome to Florempol!

We present you our offer of ecological decorations. Especially for you, we create Christmas and Advent wreaths, mini-Christmas trees and mistletoe balls and bouquets. We also offer nature painted, paintings and forests in jars.